شیوه‌های پرداخت در فروشگاه اینترنتی بازارنتورک، با توجه به امکانات موجود و در دسترس، جهت آسودگی و امنیت خاطر شما عزیزان، به چند روش می‌باشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

همانطور که می‌دانید، در فروشگاه‌های اینترنتی با توجه به اینکه خرید محصولات بصورت آنلاین و کاملا اتوماتیک می‌باشد و درواقع خریدار در هر ساعت از شبانه روز می‌تواند جهت تهیه و ثبت سفارش کالای محبوب خود اقدام نماید، طبیعتا پرداخت وجه کالا هم بصورت کاملا اتوماتیک و لحظه‌ای این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که در صورت نیاز بتوانید سفارش خود را به راحتی ثبت و وجه مورد نظر را بپردازید.

روش اولی که بعد از ثبت سفارش محصول مورد علاقه شما در بازارنتورک به شما نمایش داده خواهد شد، روش پرداخت آنلاین از درگاه اختصاصی بانکی می‌باشد که با توجه به امن بودن این درگاه‌ها، با آسودگی خاطر می‌توانید نسبت به پرداخت و ثبت نهایی سفارش خود، اقدام نمایید. این درگاه بصورت کاملا اتوماتیک مبلغ فاکتور را به شما نمایش داده و شما فقط با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز درخواستی، مبلغ فاکتور را پرداخت خواهید کرد. 

روش های پرداخت

لازم بذکر است که این درگاه‌ها کاملا زیر‌مجموعه “شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت یا همان شاپرک” بوده که امنیت در پرداخت را به شما ارائه می‌نمایند.

نکته: جهت امنیت خاطر، می‌توانید همیشه بعد از اتصال به درگاه پرداخت در هر سایتی، به نشانی که در بخش آدرس مرورگر شما در موبایل یا کامپیوتر نمایش داده می‌شود دقت نمایید.

در این حالت آدرس نمایش داده شده باید یکی از شرکتهایی باشد که در سایت shaparak.ir مورد تایید شاپرک هستند.

جهت بررسی دقیق‌تر می‌توانید به سایت www.shaparak.ir مراجعه نمایید.

یکی از نشانه‌های دیگر امن بودن، نشان قفل در کنار همین آدرس در مرورگر شما می‌باشد که باید به آن توجه داشته باشید.

روش دومی که در شیوه‌های پرداخت در بازارنتورک جهت پرداخت برای شما عزیزان درنظر گرفته شده است، روش کارت به کارت می‌باشد که با انتخاب این گزینه در برگه تسویه حساب و تایید نهایی، یک شماره حساب و شماره کارت به شما نمایش داده خواهد شد که می‌توانید مبلغ فاکتورتان را بصورت دقیق کارت به کارت کرده و رسید آن را جهت ثبت نهایی به پشتیبانی بازارنتورک ارسال نمایید. لازم بذکر است که این کار باید در کمتر از یکساعت انجام شود و در غیر اینصورت سفارش شما بصورت اتوماتیک لغو خواهد شد.

روش سوم جهت پرداخت شما عزیزان، استفاده از درگاه امن “زرین پال” می‌باشد که در صورتی که تمایل داشتید می توانید از این درگاه امن نیز استفاده نمایید.

هدف ما در بازارنتورک، جلب رضایت و آسودگی خاطر شماست