قوانین همکاری در بازارنتورک

فروشگاه اینترنتی بازارنتورک، با توجه به رسالت خود، در زمینه تامین و ارائه کالاهای مورد نیاز کاربران و مراجعه کنندگان به سایت، در چهار چوب قوانین داخلی کشور ایران، قوانین همکاری در بازارنتورک را در نظر گرفته است که در ذیل به آنها اشاره خواهد شد.

لازم بذکر است این قوانین امکان تغییر در بخش های مختلف را دارند و جهت اطلاع از تغییرات، تامین کنندگان باید علاوه بر رعایت قوانین فعلی، بصورت دوره ای این قوانین را مطالعه نموده تا در صورت تغییر، در جریان قرار گیرند.

بصورت کلی تعاریف در بازارنتورک به شرح زیر می باشد:

تامین کننده کالا به شرکت، گروه، شخص و یا هر شخصیت حقیقی یا حقوقی گفته می شود که در بخش مشخص، تامین کالای مشخص شده جهت فروش در بازارنتورک را بر عهده دارد.

بازارنتورک یک فروشگاه اینترنتی می باشد که رابط ثبت سفارش و دریافت مبلغ کالا بین تامین کننده کالا و مصرف کننده (خریدار) در بستر اینترنت می باشد.

قوانین همکاری در بازارنتورک

قوانین کلی همکاری در بازارنتورک:

1- تامین کننده کالا موظف بوده کالای ارائه شده را با همان مشخصات که در ابتدا به بازارنتورک معرفی نموده، جهت ارسال به خریدار، تحویل انبار بازارنتورک بدهد.

2- تامین کننده کالا موظف بوده میزان موجودی کالای مورد نیاز برای ارائه و فروش در بازارنتورک را از موجودی انبار خود جدا کرده تا در صورت ثبت سفارش در بازارنتورک به تعداد اولیه توافق شده با تامین کننده کالا، جهت ارسال به انبار بازارنتورک با کمبود کالا مواجه نشود.

3- تامین کننده کالا موظف بوده تا در صورت درخواست بازارنتورک و موافقت فی مابین، تعدادی از کالای مورد نظر را جهت نگهداری در انبار بازارنتورک به محل انبار، ارسال کرده و در قبال آن رسید دریافت کند. این رسید می تواند بصورت الکترونیکی از طرف ایمیل رسمی بازارنتورک به نشانی sup{at}bazarnetwork.com برای تامین کننده کالا ارسال شود.

4- با توجه به قوانین همکاری در بازارنتورک، اگر کالایی بصورت مستقیم توسط تامین کننده کالا برای مشتری ارسال شود، حتما باید از نظر نوع، جنس، رنگ، متریال، ابعاد و کلا تمامی مشخصات کالای ارسالی، با مشخصات اعلام شده در ابتدای ساخت صفحه کالای مربوطه در سایت بازارنتورک، یکی باشد. در صورت مغایرت اطلاعات ثبت شده در صفحه محصول در بازارنتورک با کالای ارسالی توسط تامین کننده کالا به مشتری، تامین کننده کالا در صورت درخواست مشتری، موظف به تعویض کالای مربوطه و ارسالی مشتری به انبار بازارنتورک می باشد.

تبصره 1: تمامی هزینه های تحمیل شده به خریدار یا بازارنتورک بدلیل اشتباه در ارسال توسط تامین کننده کالا، اعم از هزینه های ارسال مشتری به انبار بازارنتورک، هزینه مجدد ارسال کالا به خریدار و یا هر هزینه ای بغیر از ارسال برای اولین بار به خریدار، بر عهده تامین کننده کالا می باشد.

تبصره 2: در صورت بر عهده نگرفتن مسولیت فوق توسط تامین کننده کالا، بازارنتورک حق ارسال نکردن کالای استردادی به تامین کننده کالا و ضبط کالای فوق را در انبار بازارنتورک برای خود محفوظ می داند.

5- در صورت دریافت کالا از تامین کننده کالا و نگهداری در انبار بازارنتورک، هزینه های انبارداری و نگهداری بر عهده بازارنتورک بوده و کالای مربوطه بصورت امانی در اختیار انبار بازارنتورک قرار خواهد گرفت تا در صورت ثبت سفارش، برای مشتری ارسال گردد و سپس هزینه دریافتی از مشتری بعد از کسر پورسانت توافق شده با تامین کننده کالا و طبق قوانین پرداخت وجه بازارنتورک به تامین کننده کالا، به حساب تامین کننده کالا واریز خواهد شد.

6- با توجه به قوانین همکاری در بازارنتورک، مبلغ قابل پرداخت برای تامین کننده کالا، فقط به شماره شبای اعلام شده در قرارداد اولیه با بازارنتورک و به نام خود تامین کننده کالا واریز خواهد شد. این فرایند بعد از دریافت مبلغ کالا از مشتری، با توجه به حجم کاری مجموعه بازارنتورک ممکن است از 2 تا 10 روز کاری به طول بیانجامد. ملاک زمان فوق، تاریخ ثبت واریز به شبای تامین کننده کالا بوده و در صورت وجود تعطیلی های رسمی در روزهای بعد از ارسال، تامین کننده کالا تا زمان بازگشایی بانک ها باید صبر پیشه نماید.

تبصره 3: در صورت وقوع شرایط خاص در جامعه و کشور ماننده حوادث غیر مترقبه، تعطیلی های رسمی پیش بینی نشده، اختلال در شبکه بانکی محلی یا سراسری و هرگونه شرایطی که باعث تاخیر در ارسال مبلغ قابل پرداخت به تامین کننده کالا باشد، تامین کننده کالا باید صبر و بردباری داشته و همکاری لازم را با بازارنتورک انجام دهد تا بعد از رفع مشکلات، اقدام لازم از طرف بازارنتورک جهت انجام امور مربوطه صورت پذیرد.

7- در صورت تغییر در قیمت کالای ارائه شده توسط تامین کننده کالا، تامین کننده کالا موظف می باشد در هر ساعت شبانه روز، از طریق واتس اپ (و درصورت تغییر شرایط استفاده از اپلیکیشنهای موبایل با توجه به صلاح دید دولت، در اپلیکیشن اعلام شده توسط بازارنتورک)، این تغییر قیمت را به بازارنتورک اطلاع داده و از ارسال شدن پیام اطمینان حاصل نماید، تا در شروع ساعت اداری بازارنتورک، تغییرات لازم در سایت انجام پذیرد.

تبصره 4: تامین کننده کالا بعد از اعلام تغییر قیمت، به مدت 2 ساعت کاری باید به بازارنتورک زمان تغییرات بدهند و در این مدت اگر سفارشی برای کالای اعلام شده ثبت شود، تامین کننده کالا موظف به ارائه کالا با همان مبلغ قبل به مشتری می باشد. بنابراین تامین کننده کالا، بهتر است حداقل 2 ساعت کاری قبل از تغییر قیمت کالای خود، مراتب را به اطلاع پشتیبانی سایت بازارنتورک برساند تا تغییرات لازم انجام گرفته و به مغایرتی برخورد نکنند.

8- با توجه به قوانین همکاری در بازارنتورک، شماره حساب های ذکر شده در قرار داد (حقیقی یا حقوقی)، باید حتما بنام تامین کننده کالا بوده و در زمان واریز هر مبلغی از سوی بازارنتورک، مبلغ فقط به همان شماره حساب واریز خواهد شد. لذا تامین کننده کالا با قبول این موضوع، نباید به هر دلیلی درخواست واریز به حساب دیگری را داشته باشد.

تبصره 5: لازم بذکر است، عواقب اشتباه بودن شماره های حساب اعلام شده از سوی تامین کننده کالا، کاملا بر عهده خود تامین کننده کالا بوده و بازارنتورک هیچگونه مسولیتی در قبال اشتباهات ارائه شده توسط تامین کننده کالا، بر عهده نخواهد داشت.

9- بازارنتورک این حق را برای خود محفوظ می دارد که با توجه به صلاح دید مجموعه خود، قیمت نهایی ثبت شده کالا در سایت را تعیین نماید. تامین کننده کالا، در این موارد حق مداخله در تعیین قیمت بازارنتورک را نخواهد داشت و تمامی تصمیم گیریهای داخلی در بازارنتورک، منوط به روادید و صلاح دید داخلی مجموعه بازارنتورک می باشد.

10- با توجه به قوانین همکاری در بازارنتورک، تامین کننده کالا هیچگونه حق مداخله در نوع چیدمان و طراحی صفحات مختلف در بازارنتورک را نخواهد داشت. طراحی، ساختار، نوشته ها، تولید محتوای سمعی و بصری و به طور کلی هر گونه اقدام در ساخت و تولید صفحات سایت برای تمامی کالاها و مقالات موجود، فقط با تصمیم گیری تیم مربوطه در بازارنتورک صورت می پذیرد.

تبصره 6: در صورت نیاز به نظارت و راهنمایی و همکاری در خصوص تولید محتوای متنی یا تصویری کالا، از طرف بازارنتورک به تامین کننده کالا اعلام خواهد شد.

11- تامین کننده کالا اجازه هیچگونه مداخله و تصمیم گیری در نوع تبلیغات مورد نیاز بازارنتورک در شبکه های اجتماعی، سایتها، بیلبوردهای تبلیغاتی، تبلیغات محیطی و سمعی و بصری از هر نوع و به هر شیوه را نخواهد داشت و این تصمیمات به نوع استراتژی تبلیغاتی بازارنتورک مربوط بوده و مدیران مربوطه در این روابط تصمیم گیری خواهند کرد.

12- تامین کننده کالا موظف است از هر کالایی که بازارنتورک درخواست می کند، یک نمونه جهت مراحل تولید محتوا (اعم از عکاسی، فیلم برداری، ساخت صفحات و…) برای بازارنتورک ارسال کند. تولید محتوا، وابسته به حجم کاری مجموعه بازارنتورک، ممکن است از چند روز تا چند هفته زمان نیاز داشته باشد.

تبصره 7: تامین کننده کالا می تواند کالای ارسال شده به بازارنتورک جهت تولید محتوا را در صورت درخواست، بعد از به اتمام رسیدن مراحل تولید محتوا، درب شرکت بازارنتورک تحویل بگیرد.

تبصره 8: کالای ارسال به بازارنتورک جهت تولید محتوا، در صورت داشتن بسته بندی، ممکن است نیاز به باز شدن جهت ثبت مشخصات دقیق کالا داشته باشد. درصورت نیاز به باز شدن، بصورت مکتوب به اطلاع تامین کننده کالا رسیده و در صورت توافق این امر صورت می پذیرد.

توجه: هر گونه پیامک ارسال شده از طرف بازارنتورک به تامین کننده کالا، فقط با سرشماره 50005420602070 و 50005420545000 یا 500054203443 می باشد و در صورت دریافت هرگونه پیامک از سرشماره هایی بغیر از سرشماره های ذکر شده، جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی بوجود آمده، مبادرت به حذف آن نمایید. پیشنهاد می شود جهت جلوگیری از سوء استفاده های کلاهبرداران، این دو سرشماره را در تلفن همراه خود با نام بازارنتورک ذخیره کرده تا در صورت دریافت پیامک از این دو سرشماره، با دیدن نام بازارنتورک بر روی تلفن همراه خود، نگران کلاهبرداران نباشید.

توجه: هر گونه تماس تلفنی از طرف بازارنتورک با تامین کننده کالا، توسط شماره 02155139847 بوده و لطفا در صورت تماس از خطوط دیگر، جوابگوی افراد سودجود نباشید. همچنین پیشنهاد می شود این شماره را در تلفن همراه خود با نام بازارنتورک ذخیر کرده تا در صورت تماس تلفنی، اشتباهی صورت نگیرد.

توجه: هر گونه ایمیل ارسال شده از طرف بازارنتورک به تامین کننده کالا، فقط با دامنه bazarnetwork.com صورت پذیرفته و وجه قانونی دارد. در صورت دریافت ایمیل از دامنه های مشابه، جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی بوجود آمده بعدی، از باز کردن آن ایمیل جدا خودداری نموده و در صورت نیاز، مراتب را به تیم پشتیبانی بازارنتورک گزارش دهید.

توجه: در صورت وجود هر گونه مشکلات احتمالی در روند انجام کار با بازارنتورک، لطفا خود را ملزم به رعایت حقوق مادی و معنوی دو طرفه دانسته و جهت رفع مشکل پیش آمده با تیم پشتیبانی بازارنتورک در ارتباط باشید.

با امید موفقیت روز افزون برای شما همکار گرامی