رویه ارسال سفارش در بازارنتورک

رویه ارسال سفارش در بازارنتورک به چند بخش تقسیم می‌شود که در این صفحه به بخش‌های اصلی آن اشاره خواهیم کرد.

در مجموعه بازارنتورک سعی بر این است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، کالای ثبت شده مشتریان گرامی، توسط روشهای ارسالی موجود در سایت، در بسته‌بندی مناسب و درخور شان شما بزرگواران، به آدرس شما ارسال شود.

به همین جهت، بسته‌بندی کالای شما در جعبه‌های مناسب و با دقت هرچه تمامتر در دپارتمان بسته‌بندی و ارسال بازارنتورک انجام خواهد گرفت.

همچنین با توجه به مارکت پلیس بودن فروشگاه اینترنتی بازارنتورک، ارسال کالاهایی که توسط تامین کنندگان کالا انجام خواهد شد، با توجه به روشهای انتخابی حجره‌داران خواهد بود که در زمان ثبت سفارش، می توانید از آن مطلع شوید.

بطور کلی در رویه ارسال سفارش، بعد از ثبت نهایی سفارش کالا توسط شما کاربر عزیز و گذراندن مرحله پرداخت، کالای شما بصورت اتوماتیک از لیست موجودی انبار بازارنتورک کسر و به لیست در حال انجام اضافه خواهد شد.

در این حالت، کالای شما بعد از بررسی و تایید توسط مسول مربوطه، به وضعیت در حال انجام انتقال پیدا کرده و در لیست کالاهای در انتظار بسته بندی قرار خواهد گرفت.

با توجه به نوع کالا، احتیاط لازم در بسته‌بندی انجام خواهد گرفت به نحوی که در صورتیکه نیاز به بسته‌بندی امن جهت جلوگیری از شکستگی یا ضربه به کالای مورد نظر باشد، از محافظ‌های حبابدار (بابل رپ) نیز جهت حفاظت هرچه بیشتر در زمان ارسال استفاده خواهد شد.

بعد از تکمیل مراحل بسته‌بندی و زدن لیبل‌های مورد نیاز روی کارتن آن، سفارش به حالت آماده ارسال به واحد مربوطه (پست، تیپاکس، پیک یا…) درخواهد آمد و همکاران ما در اولین زمان ممکن، طبق روش ارسال انتخابی، بسته را برای شما ارسال خواهند نمود و وضعیت کالای شما بعد از تحویل بسته‌بندی به شرکت مربوطه به حالت تکمیل شده تغییر خواهد کرد.

و تمام!

حالا باید منتظر رسیدن کالای محبوب خود توسط مامورین شرکت‌های حمل و نقل مربوطه باشید و بعد از دریافت کالا از استفاده از آن لذت ببرید…

با توجه به شیوه ارسال شده کالای شما، می توانید بعد از ثبت سفارش و از طریق داشبورد کاربری خودتان در بازارنتورک، شماره پیگیری کالای ارسال شده را مشاهده و در صورت نیاز با پشتیبانی بازارنتورک در ارتباط باشید.

امیدواریم لحظات لذت بخشی را در بازارنتورک به شما هدیه بدهیم.

بسته بندی بازارنتورک