حجره بازارنتورک، راهی برای فروش میلیونی شما

ویژگیهای منحصربفرد

اولین ویژگی داشتن حجره بازارنتورک ، دیده شدن بیشتر کالاهای شما با بازدید ماهانه هزاران نفر از حجره می باشد که با توجه به نوع کالایی که ارائه می کنید و میزان رضایت مشتریان قبلی، می تواند منجر به فروش بیشتر کالاهای شما شده و کمک کند تا به درآمد بسیار بالاتری دست یابید.

Hojre_slider_Guid-min
vecteezy_businessman-make-money-growth-business-success-financial_-min

در دنیای امروز که افراد دیگر برای خرید کالای مورد نیاز زمان گرانبهایشان را صرف گشتن در خیابانها، پرداخت هزینه های حمل و نقل شخصی یا عمومی، ماندن در ترافیک و… نمیکنند، طبیعتا هرچه بتوانید از طریق حجره بازارنتورک بیشتر در فضای اینترنت دیده شوید، شانس فروش شما نیز بالا رفته و به درآمد بیشتری دست پیدا خواهید کرد.

در این حالت، مشتریهای شما دیگه محدود به یک منطقه یا شهر خاص نمی شوند، بلکه مخاطبهای شما کل مردم ایران هستند که این به معنی فروش بسیار بیشتر خواهد بود! یعنی از جای جای کشور عزیزمان مشتری می تواند ثبت سفارش کرده و کالای موردنظرشان را درب منزل تحویل بگیرند.

شما با فعال کردن حجره خود در بازارنتورک، می توانید در هر لحظه از شبانه روز، سفارش مشتریهایتان را دریافت کرده و به این طریق به درآمد بیشتری برسید. حتی زمانی که خواب هستید و استراحت میکنید، می توانید کالای خود را به فروش برسانید!

بله، حتی زمانی که خواب هستید! و حتی در تمام روزهایی که تعطیل هست هم بصورت اتوماتیک سفارشات شما در بازارنتورک ثبت و به شما اطلاع رسانی میشه!

شما فقط بعد از دریافت پیامک ثبت سفارش، در هر ساعت شبانه روز، با چند کلیک به حجرتون در بازارنتورک مراجعه کنید و محتوای سفارش مشتری را بررسی و برای ارسال آماده سازی کنید و همین!

BN_Shopping_SS-min
1889603-min

شما با فعالسازی حجره خودتون در بازارنتورک، میتوانید از امکانات بسیار کامل و استاندارد یک فروشگاه اینترنتی آنلاین استفاده کرده و بر اساس نیازهای خود، کالاتونو برای یک فروش عالی آماده سازی کنید.

فقط کافیه با چند کلیک، کالای مورد نظر را در حجره خودتون آپلود کنید تا بعد از بررسی توسط تیم پشتیبانی حجره داران در بازارنتورک و تایید کالا، کالاتون برای یک فروش عالی آماده و ثبت بشه.

البته اصلا نباید نگران منوهای به ظاهر پیچیده در حجره خودتون باشید! چرا که تیم پشتیبانی حجره داران، بصورت رایگان بصورت کامل و روشهای مورد نیاز استفاده از حجره را به شما آموزش داده، کاراها و راهنمایی های مورد نیاز را برای شما انجام می دهد و تا ثبت نهایی کالا در کنار شما خواهند بود.

با دریافت یک حجره در بازارنتورک، دیگه نیازی به پرداخت هزینه های گزاف و بسیار پیچیده برای ساخت، نگهداری، تولید، امنیت و بسیاری موارد دیگر یک فروشگاه حرفه ای آنلاین ندارید و میتونید با خیال راحت و بدون دغدغه اضافی، تمامی انرژی خودتونو روی تولید، ارائه و فروش میلیونیتون بذارید و درآمدتونو روزافزون کنید.

Outsourcing Accounting Data Entry
22864375-min

شما در حجره بازارنتورک، از روشهای امن پرداخت مشتریانتون گرفته تا مدیریت موجودی انبارتان و حتی نظارت کامل بر ارسال، دریافت و رضایت مشتریانتون از تمامی امکانات حرفه ای و پیشرفته حجره استفاده کرده و با خیال راحت به کسب و کارتون بپردازید.

از امکاناتی که در اختیار حجره داران قرا می گیرد می توان به مواردی از قبیل گزارشگیری حرفه ای با توجه به نیاز و تنظیمات شما، تولید کدهای تخفیف شخصی توسط حجره دار جهت افزایش فروش و بازاریابی بیشتر، ارتباط با مشتری از طریق حجره از ارسال تا دریافت کالا، تنظیم سئوی مورد نظر حجره دار در صورت نیاز، ارائه روشهای ارسال با توجه به نیاز حجره دار و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد که تمام نیازهای یک حجره دار را برطرف خواهد کرد.

یکی از ویژگیهای منحصر بفرد که در اختیار حجره داران قرار خواهد گرفت، قابلیت افزودن کارمند توسط حجره دار برای گرداندن حجره می باشد که برای اشخاصی که گستره کار بیشتری دارند بسیار کارآمد هست.

در این روش، حجره دار می تواند با معرفی کارمند به حجره خود، بخشی از کارها را به آن کارمند سپرده تا خودش بتواند تمرکز بیشتری بر روی گسترش و فروش کالاهای ارائه شده داشته باشد.

همچنین می توانید برای فروش محصولات خود، چندین دسته بندی انتخاب کرده و کالاهای بیشتری را به فرش برسانید.

38753749-min
  • پس شما هم اگر صاحب هر کسب و کاری از خانگی گرفته تا صنعتی هستید، همین الان میتونید در مدت فقط چند ثانیه، با عنوان “من فروشنده هستم” در بازارنتورک یک حجره دریافت کرده و به راحتی درآمد خودتونو افزایش دهید.
  • برای ثبت نام بعد از کلیک روی دکمه زیر، به بخش ثبت نام مراجعه کرده و با انتخاب گزینه “من فروشنده هستم”، مراحل ثبت نام را طی کنید.
  • دقت فرمایید نام و نام خانوادگی کامل و مطابق با کارت ملی خود را وارد کنید. (در صورتیکه مطابقت نداشته باشند، حجره شما تایید نخواهد شد)
  • در قسمت “نام فروشگاه” برای حجره خود یک نام دلخواه انتخاب کنید. (درصورتیکه نام مورد نظر شما توسط حجره دار دیگر قبلا ثبت شده باشد، به شما پیام خطا داده می شود. در این حالت باید نام دیگری را انتخاب نمایید). دقت فرمایید که این نام را در آینده نیز می توانید تغییر دهید.
  • در قسمت آدرس فروشگاه، نیازی به تکمیل توسط شما نیست و این کادر بصورت اتوماتیک بعد از وارد کردن نام فروشگاه توسط شما، بوسیله سیستم تکمیل می شود.
  • و در این مرحله بعد از تایید شماره موبایل شما، طی 24 ساعت بعد که حجره شما توسط تیم پشتیبانی حجره داران بازارنتورک تایید شد، آماده استفاده و آپلود کالاهای شما برای فروش عالی خواهد بود.